top of page

Noter Yeminli Tercüme Bürosu

Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak; hukuki, teknik, finansal alanlarda profesyonel yazılı çeviri hizmetleri sunuyoruz. Çalışmalarımız kalite politikamız gereği uzmanlık alanlarımızla ve portföyümüzdeki dillerle sınırlıdır.

Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak, transkripsiyon veya redaksiyon gibi çeviri hizmetleri sunmuyoruz. Kalite politikamız nedeniyle yalnızca belge (metin) çevirilerine odaklanıyoruz.

Teklif almak için bize email atın: 

info@pozitiftercume.com

Bilgi almak için bizi arayın: 

0212 274 76 70

noter yeminli tercüme bürosu
noter yeminli tercümanlar
Nitelikli Noter Yeminli Tercümanlar

Endüstri bilgisi ve sektöre özel terminoloji gerektiren metinler, çevirmenler için güçlü bir zorluk oluşturmaktadır.​

Pozitif Tercüme Bürosu olarak, öncelikle her belgeye özgü teknik ve dilsel gereklilikleri analiz ediyor ve ilgili çeviri alanında en az 15 yıllık deneyime sahip nitelikli tercümanlar ile çalışıyoruz.

Zamanında Teslimat

Belgeleri analiz ederek en uygun tercümanlarla çalışmak, en özel çeviri taleplerini bile zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirmemizde önemli bir rekabet avantajı sağlar.

zamanında tercüme teslimatı
kaliteli çeviri hizmetleri
Çeviride Doğruluk

Profesyonel tercümanlarımız sayesinde, tutarlı terminoloji ile uygun yazı stiline sahip olan ve kaynak metnin orijinal anlamını hedef dile aktaran çeviri hizmetleri sunarız.

Çeviride Bilgi Güvenliği

Pozitif Tercüme Bürosu olarak, talebiniz üzerine tercüme edilecek belgenin ve içeriğinin gizliliğini garanti altına almak üzere gizlilik sözleşmesi imzalayabiliriz.

(Tüm tercümanlarımızla standart bir istihdam şartı olarak gizlilik sözleşmeleri imzalanmaktadır.)

çeviride gizlilik
bottom of page